VII Adwokackie Mistrzostwa Polski w Półmaratonie

VII Adwokackie Mistrzostwa Polski w Półmaratonie

Organizator i Partnerzy

 

Organizatorem jest Lubuskie TKKF przy współudziale Województwa Lubuskiego i Gminy Zabór oraz Okręgowej Rady Adwokackiej w Zielonej Górze we współpracy z Naczelną Radą Adwokacką w Warszawie. Partnerem jest Stowarzyszenie „Ruczajowe” z siedzibą w Łazie, gm. Zabór.

Termin i miejsce

1. Impreza odbędzie się 20 kwietnia 2024 roku (sobota) na terenie gminy Zabór, woj. lubuskie.

2. Start do biegu nastąpi o godz. 11:00.

Trasa

1. Uczestnicy biegu rywalizować będą na dystansie 21,097 km, na trasie o nawierzchni asfaltowej posiadającej atest PZLA, przy ograniczonym ruchu drogowym.

2. Start i meta znajdują się w parku pałacowym przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Przytoku.

3. Punkty z napojami będą w miejscowościach Czarna (9,4 km) i Zabór (14,0 km).

Uczestnictwo i zgłoszenia

1. Uczestnik biegu musi mieć ukończone 18 lat.

2. Gwarantuje się przyjęcie 120 zawodników, którzy dokonają zgłoszenia i wpłaty wpisowego. Decydować będzie kolejność wpłat.

3 Zgłoszenia oraz opłaty startowe w kwocie 75 zł przyjmowane będą tylko elektronicznie, do 12 kwietnia 2024 r. włącznie, poprzez stronę internetową http://www.maratonczykpomiarczasu.pl.

4. Przelewy realizowane będą za pomocą usługi Przelewy24.pl. Za datę wniesienia opłaty startowej przyjmuje się termin dokonania płatności.

5. Wniesiona opłata nie podlega zwrotowi.

6. Pakiety startowe wydawane będą w biurze zawodów po okazaniu dokumentu tożsamości i podpisaniu oświadczenia o stanie zdrowia umożliwiającym start w biegu, w dniu zawodów w godz. 8.00 – 10.30.

7. Przyjęcie numeru startowego uważa się za jednoznaczne z akceptacją regulaminu imprezy oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez organizatorów, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).

 

Klasyfikacje

 

1. Rywalizacja o tytuł Mistrza Polski Adwokatów w Półmaratonie w 2024 roku odbędzie się w kategoriach Kobiet i Mężczyzn.

2. Uczestnicy Mistrzostw będą również klasyfikowani w XXII Ogólnopolskim Półmaratonie Przytok.

 

POBIERZ REGULAMIN PÓLMARATONU PRZYTOK w formacie .pdf

Nagrody

1. Zdobywcy miejsc I – III w VII Adwokatów Mistrzostwach Polski w Półmaratonie w kategoriach Kobiet i Mężczyzn otrzymają pamiątkowe puchary.

2. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg, otrzymają pamiątkowe medale.

 

Uczestników VII Adwokatów Mistrzostw Polski w Półmaratonie obowiązuje regulamin XXII Ogólnopolskiego Półmaratonu Przytok.

 

REJESTRACJA