Zgromadzenie Częstochowsko-Piotrkowskiej Izby Adwokackiej – 21 lutego 2021 r.

Zgromadzenie Częstochowsko-Piotrkowskiej Izby Adwokackiej – 21 lutego 2021 r.

MacLawye® nie jest portalem informacyjnym i trudno byłoby mu nadążyć z informacjami o zgromadzeniach wszystkich izb adwokackich w Polsce. Niemniej czuje się w obowiązku wspomnieć o zgromadzeniu w swoim miescie rodzinnym. Bo chociaż Maclawye® od lat jest już Wielkopolaninem z wyboru, to urodził się w Częstochowie i do matury dorastał w cieniu klasztoru gdzie dzięki wstawiennictwu Przenajświętszej Panienki z Bożą pomocą został ateistą.

Ponieważ jest dwóch kandydatów na stanowisko Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Częstochowie – a MacLawye® stara się nie angażowac w kampanię wyborczą – ograniczamy się do opublikowania dostępnych w sieci deklaracji o kandydowaniu Kolegów adw. Jerzego Grysa i adw. Marcina Karpińskiego (a slajder i link pod wpisem jedynie dla podkreślenia moich wciąż żywych wspomnień i związków z Częstochową).

jmm



Kandydaci na stanowisko Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Częstochowie

 

adw. Jerzy Grys

Nadal chciałbym kontynuować pracę w samorządzie, dzielić się swoim doświadczeniem, wspierać młodych. Zrealizować pomysły, których z różnych powodów (przede wszystkim problemy zdrowotne, niespodziewana sytuacja spowodowana przez COVID-19), do tej pory nie udało się zrealizować. Móc kontynuować to, co zaczęło się w roku 2016, tym razem ze szczególnym naciskiem na zaktywizowanie w pracach samorządowych naszych Koleżanek.
Chciałbym także przekazać swój głos na najbliższym Krajowym Zjeździe Adwokatury, że konieczne są zmiany na szczeblu centralnym, w tym przede wszystkim co do projektu nowego KEA. Że należy zacząć słuchać. Nas, tych szeregowych adwokatów. To nie tylko buduje – jak zauważył Przemysław Rosati – zaufanie do samorządu. To jest podstawą naszego samorządu.
Liczę na Was w najbliższych wyborach, liczę na Wasz głos
adw. Jerzy Grys
[su_button url=”https://www.facebook.com/Kancelaria-Adwokacka-Adw-Jerzy-Grys-112547780399006/” target=”blank” style=”soft” background=”#4f6743″ color=”#faf8f8″ size=”6″ wide=”yes” center=”yes” desc=”kancelaria na fb”]Adwokat Jerzy Grys[/su_button]

 


 

adw. Marcin Karpiński

Szanowni Państwo,
mam przyjemność poinformować, iż podjąłem decyzję o kandydowaniu na funkcję Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Częstochowie.
adw. Marcin Karpiński
[su_button url=”http://witecki-karpinski.pl/karpinski.html” target=”blank” style=”soft” background=”#4f6743″ color=”#faf8f8″ size=”6″ wide=”yes” center=”yes” desc=”kancelaria”]Adwokat Marcin Karpiński[/su_button]

Aktualizacja 21 lutego 2021 r. Wynik wyborów:



There is nothing to show here!
Slider with alias galeria2 not found.

[su_button url=”https://adwokatmajewski.pl/2021/02/13/internetowy-wernisaz-malarstwa-barbary-majewskiej/” target=”blank” style=”soft” background=”#d35c38″ color=”#faf8f8″ size=”6″ wide=”yes” center=”yes” desc=”Muzeum Regionalne w Częstochowie 1961″]WYSTAWA CZĘSTOCHOWSKIEJ GRUPY PLASTYKÓW AGA[/su_button]