MacLawye® wśród M@kowiczów

Wielu użytkowników Mak’ów (chociaż wydaje się że wszyscy) jest tak zachwycona swoim sprzętem, że w sieci powstała spora grupa M@kowiczów prowadząca swoje strony na M@czkach i o M@czkach (vide: Blogroll M@kowe strony); a przede wszystkim o wykorzystywaniu M@czków w różnych profesjach. I chociaż większość z prowadzących te M@kowe strony, to ludzie o pokolenie ode mnie młodsi, odnajduję się w tym gronie całkiem dobrze.
MacLawye® powstał – jak każdy widzi – z dwóch słów Mac’zek i Lawyer. Aby zatem zasłużyć sobie na obraną nazwę ogłaszam, że uruchamiam bezpłatną usługę dla Internautów którzy:

 • są użytkownikami komputera Mac
 • prowadzą w sieci jakąkolwiek web-site (najlepiej M@czkową)
 • korzystają w komunikacji internetowej z iChata
 • mają pełne konto .Mac (lub co najmniej rejestrację)

 • Każdy, kto spełnia powyższe “surowe” kryteria M@kowe, może skorzystać z doradztwa prawnego w sieci i obecności adwokata na jego własnym biurku. Usługa jest bezpłatna. Konto dostępowe do usługi prześlę e-Mailem. M@kowiczów zachęcam, mój adres e-Mail odnajdą łatwo a akcja będzie testem mojego projektu iLawyer®

  wykorzystano grafikę z Apple
  Natomiast prawników korzystających z komputerów Appla, zachęcam do nawiązania kontaktu i wzięcia udziału w projekcie z tej drugiej strony.
  jmm