Druga debata telewizyjna McCain Obama

Stałym czytelnikom (i widzom) portalu MacLawye® proponujemu obejrzenie w Internecie drugiej debaty telewizyjneh kandydatów na Prezydenta Stanów Zjednoczonych. (Po zakończeniu debaty, pod tym samym adresem internetowym publikowany będzie jej zapis video).

Druga debata telewizyjna McCain & Obama
Druga debata telewizyjna McCain & Obama

Bezpośrednia relacja na MacLawye®

[KLIKNIJ TUTAJ]
(93 minuty; język angielski – bez tłumaczenia)

[onet.pl] Senator John McCain and Barack Obama wzajemnie kwestionowali swoje poglądy na gospodarkę, politykę wewnętrzną i zagraniczną podczas drugiej prezydenckiej debaty. Obama próbował powiązać McCaina z “nieudanymi” politycznymi decyzjami prezydenta George’a Busha, zaś McCain forsował swój wizerunek jako “nieustającego reformatora”.

Druga prezydencka debata odbyła się na Uniwersytecie Belmont w Nashville w stanie Tennessee. Widownią byli niezdecydowani wyborcy. Obama i McCain odpowiadali na pytania zebranych, osób uczestniczących w debacie za pośrednictwem Internetu, oraz na pytania zadawane przez prowadzącego debatę Toma Brokawa z NBC News. Czasami kandydaci zwracali się bezpośrednio do siebie. Czasami jednak mówili tak, jakby ich rywala nie znajdował się na tej samej scenie, zaledwie kilka kroków dalej. W porównaniu do pierwszej debaty, ta wczorajsza, która nastąpiła po kilku dniach ostrych ataków z obu stron, przebiegała w znacznie bardziej kłótliwej atmosferze.

Obejrzyj wybrane videoFelietony Mec. Jerzego Marcina Majewskiego