Andrzej Olechowski przy iMac'u ?

Pogoda nie sprzyja nowym aferom w wykonaniu posłów; węc newsem dnia jest informacja, że Andrzej Olechowski nie płąci składek partyjnych i zostanie usunięty z partii Platforma Obywatelska.

Andrzej Olechowski zostanie wyrzucony z PO za niepłacenie składek? Takie ostrzeżenie otrzymał od władz lokalnych partii – donosi tygodnik “Wprost” na swojej stronie internetowej.
“Uprzejmie przypominamy o obowiązku opłacenia zaległych i bieżących składek członkowskich ( ). Przypominamy, że nieuiszczenie zaległych składek jest podstawą do wykreślenia z rejestru członków koła” – czytamy w liście do Olechowskiego.
– Podobny list wysłaliśmy do kilku innych naszych członków mających zaległości. Decyzja nie była konsultowana z krajowym kierownictwem – stwierdził w rozmowie z “Wprost” Marcin Kierwiński, szef wilanowskiego koła, do którego należy Olechowski.

Andrzej Olechowski przy iMac'u
cyt. i foto wiadomosci.gazeta.pl
Nas oczywiście bardziej interesuje, czy to przed czym siedzi Andrzej Olechowski to jest komputer (co samo w sobie jest już zdumiewające); a jeśli tak to czy jest to iMac ??? Kto określi jaki to komputer ?
W przyszłym tygodniu sprawdzę “u źródła” a dla pierwszych Internautów, którzy udzielą prawidłowej odpowiedzi, poproszę AOL (swoją drogą “netowy” inicjał) o dedykację, w którejś z jego książek.
Zobacz web-sites Andrzeja Olechowskiego.
Komentuj
MacLawye® na www.majewski.net.pl

Posłanie do polskiej opinii publicznej
Europejskie standardy demokratyczne stanowią dziś dla państw i narodów, które je stosują, trwałą podstawę stabilności, bezpieczeństwa i rozwoju. Do istoty tych norm należą:

 • poszanowanie, w szczególności przez władzę publiczną, wolności i godności człowieka;
 • swoboda wiary, przekonań i wypowiedzi;
 • państwo o wyraźnym podziale władz, pomocnicze wobec społeczeństwa i chroniące jednostkę;
 • prawo i system jego egzekucji będące tarczą chroniącą obywatela i jego wolność, a nie tylko mieczem wymierzonym w przestępców.
 • Wyrażamy poważne zaniepokojenie naruszeniem europejskich standardów przez obecne władze Rzeczpospolitej. Te nieodpowiedzialne i niebezpieczne praktyki skutkują:

 • naruszaniem prywatności i godności obywateli;
 • naruszaniem autonomii społeczeństwa;
 • ograniczaniem dostępu do wypowiedzi publicznej;
 • rozbudową i umacnianiem aparatu represji;
 • pogłębianiem podziałów społecznych;
 • eskalacją agresji, pomówień i demagogii w debacie publicznej;
 • próbami narzucenia jednej prawdy – moralnej, politycznej, historycznej.
 • Ostrzegamy przed bagatelizowaniem tych praktyk. Europejskie standardy demokratyczne muszą być w naszym kraju bezwzględnie przestrzegane! Zgoda na ich ignorowanie, omijanie lub obniżanie byłaby tragicznym w skutkach błędem.
  Apelujemy o podejmowanie działań na rzecz przestrzegania w naszym kraju europejskich standardów demokratycznych. Bez aktywności obywateli i wyborców, bez osobistego zaangażowania każdego z nas nie unikniemy nieuchronnej degradacji sfery publicznej. Bezczynność oddali nas od naszych ideałów i marzeń. Wyrzuci nas poza nawias wspólnoty europejskiej.
  Deklarujemy nasz czynny udział we wszelkich obywatelskich działaniach na rzecz przestrzegania europejskich standardów demokratycznych.
  Deklarację podspisali: Aleksander Kwaśniewski, Andrzej Olechowski oraz Lech Wałęsa.

  Andrzej Olechowski w Internecie
  Andrzej Olechowski w Internecie

  Komentuj
  MacLawye® na www.majewski.net.pl

  4 pomyślał o „Andrzej Olechowski przy iMac'u ?

  1. Chyba jakiś kineskopowy minitor. Nie sądzę aby Apple. Chociaż… ? 🙂

  Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.