Kategoria: Archiwum:Bez kategorii

Miś Adwokat; czytanie aktywne

Miś Adwokat; czytanie aktywne
Pozwólcie dzieciom pytać, gdy w książce pojawia się trudne słowo albo zdanie, które aż prosi się, żeby je wytłumaczyć. Sami też pytajcie, czy dzieci rozumieją to, co czytacie. Aktywne czytanie to również rozmowa w trakcie czytania. Na przykład o tym, jak potoczy się historia, jak można rozwiązać problem z lektury albo jak słuchacz wyobraża sobie bohaterów.

Krzesimir Dębski – koncert specjalny

Krzesimir Dębski – koncert specjalny
Krzesimir Dębski - Znany przede wszystkim z licznych i cieszących się dużą popularnością kompozycji muzyki filmowej. Wirtuoz jazzowych skrzypiec i pianista. Pracował niemal we wszystkich dziedzinach świata muzyki. W tym roku będziemy świętować 70. rocznicę jego urodzin. Zapraszamy na koncert 25 kwietnia 2023 r.

Uruchamiamy Gazetę

Uruchamiamy Gazetę
GAZETA jest dodatkowym układem graficznym do czytania MacLawye®'a. Staramy się aby nasi spektatorzy łatwiej poruszali się między tematami naszych publikacji. GAZETA jest powiązana z MAGAZYNEM i w menu bocznym łatwo mozna przenosić się między widokami.

Niezależna Adwokatura filarem praworządności – narada nie zastąpi efektów

Niezależna Adwokatura filarem praworządności – narada nie zastąpi efektów
Niezależna Adwokatura filarem praworządności - to temat międzynarodowej konferencji, która odbyła się 21 października w Krakowie.  Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Pierwszego Międzynarodowego Forum Adwokatury w Krakowie. Konferencja była transmitowana na kanale YouTube, gdzie można obejrzeć jej nagranie.    Konferencję otworzyli adw. Aleksander Gut, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie,...