Mec. Agata Rewerska – nową kandydatką na dziekana warszawskiej Okręgowej Rady Adwokackiej

Mec. Agata Rewerska – nową kandydatką na dziekana warszawskiej Okręgowej Rady Adwokackiej

Na kilka dni przed tym, gdy stołeczni adwokaci wybiorą nowe władze swojego samorządu do walki o fotel dziekana przystąpiła mec. Agata Rewerska. Do tej funkcji pretenduje jeszcze dwóch innych kandydatów.

Rewerska już dziś jest członkiem okręgowej rady adwokackiej w Warszawie przed laty była natomiast radcą prawnym. Jej aktywność zawodową polegająca na prowadzanie Szkoły Prawa Procesowego Ad Exemplum, w której organizuje cieszące się duża popularnością kursy przygotowujące do egzaminów zawodowych nie spodobała się jednak ówczesnemu radcowskiemu pionowi dyscyplinarnemu. W efekcie rosnącego konfliktu mec. Rewerska postanowiła przenieść się do stołecznej palestry. W wyborach na dziekana startuje wraz z grupą Adwokatura 2020.

O funkcję dziekana stara się również dotychczasowy szef warszawskiej adwokatury mec. Mikołaj Pietrzak oraz inny spośród aktualnych członków warszawskiej rady mec. Kamil Szmid.

Zgromadzenie Izby Adwokackiej w Warszawie odbędzie się w 30 i 31 stycznia 2021 r. o godz. 9.00, w trybie zdalnym.

Źródło: Rzeczpospolita.pl
red. Anna Krzyżanowska

Czytaj także wpis z 10 stycznia 2021 r.

Wybory w Warszawskiej Izbie Adwokackiej

 


 

There is nothing to show here!
Slider with alias serce-WOSP not found.

Debata dziekańska 21 stycznia 2021 r.

[su_youtube_advanced url=”https://youtu.be/Aqj2vmayGmg?t=490″ width=”1140″ height=”740″ autoplay=”yes” loop=”yes” rel=”no” playsinline=”yes” title=”DEBATA”]