maclawyer.blog

maclawyer.blog

Witryna http://maclawyer.blog jest osobistym blogiem Mecenasa Jerzego Marcina Majewskiego, prowadzonym na platformie WordPress.com. Adwokacki Magazyn Publicystyczny MacLawye® – portal na którym się właśnie znajdujesz – pod adresem http://maclawyer.eu prowadzony jest jako portal ilustrowany w systemie WordPress.org.

Aktualizacja 2022: domena http://maclawyer.blog jest już nieaktualna. Do końca 2022 r. blog w starej wersji można zobaczyć pod adresem: http://maclawyer.wordpress.com

W ciągu XII lat obecności w sieci Magazyn zmieniał swoją formę graficzną, usuwano z niego także wpisy archiwalne. Blog pozostaje w miarę niezmienny, zachowując jednocześnie wszystkie wpisy archiwalne (chociaż znikoma część jednak gdzieś się zapodziała).

Zrzut ekranu 2018-12-30 o 02.40.40Co miesiąc pod niezmienianym adresem http://adwokatmajewski.pl publikowana jest także na platformie Spark.Adobe “okładka” wydania bieżącego; witryna z linkami do najistotniejszych tematów i wpisów miesiąca.

[Aktualizacja 2022 – z końcem 2022 r. adres http://adwokatmajewski.pl przestanie kierować do Magazynu.

Na blogu, pod adresem http://maclawyer.blog publikowane są wyłącznie wpisy osobiste Mecenasa Jerzego Marcina Majewskiego (niekiedy zdarzają się wyjątki) w przeciwieństwie do Magazynu MacLawye®, w którym publikowane są także teksty innych Autorów oraz informacje i publikacje wyszukane w sieci. Na blogu – niemniej rzadko – publikowane są też teksty, które nie są zamieszczane w Magazynie z uwagi na ich bardziej osobisty charakter.

Na stronie maclawyer.blog ograniczona jest do minimum grafika, w celu przyspieszenia działania strony. Aby przejść na strony bloga należy kliknąć w w logo WordPress.com poniżej: