Jak subskrybować miniWYKŁADY o arbitrażu i videoFELIETONY JMM


_____________________________________________________________________________________
SUBSKRYPCJA miniWYKŁADÓW i videoFELIETONÓW


Co to jest subskrypcja podcastu ? Wykłady o arbitrażu gospodarczym (a także videoFelietony Mec. Jerzego Marcina Majewskiego) publikowane są na stronach MacLawye® oraz na stronie Kancelarii iLawye® nieregularnie.
Subskrybując wykład lub felieton otrzymujecie Państwo video bezpośrednio do komputera, bez konieczności odwiedzania tych stron i sprawdzania, czy jakiś nowy wykład lub felieton został opublikowany. Ponadto jakość odbioru subskrybowanego materiału video w programie iTunes jest nieporównywalnie lepsza niż bezpośredni odbiór strumieniowy z Internetu.

Możecie Państwo subskrybować mini WYKŁAD do programu iTunes 8. iTunes to program bibliotek muzycznych, filmowych, radiowych i podcastów – odpowiednik programu MediaPleyer (tyle tylko, że o znacznie lepszych funkcjach), program dostępny jest w języku polskim. iTunes 8, jest dostępny w wersji dla Mac’a jak i w wersji dla Windows. Po zainstalowaniu iTunes wystarczy kliknąć ikonę subskrybuj na stronie mini WYKŁAD o arbitrażu gospodarczym lub na stronie video FELIETON JMM – miniWYKŁAD jak i video FELIETON JMM są podcastami niezależnymi, możecie subskrybować jeden z nich jak i oba. Podcasty będą przechowywane w bibliotece iTunes i zawsze będziecie mieli do nich łatwy dostęp.

Program iTunes można pobrać TUTAJ – jeśli pobieracie iTunes dla Windows na dole strony pobierania należy wybrać  [Get iTunes for Windows].

REASUMUJĄC

Dotychczas opublikowane wykłady zostaną zaimportowane do iTunes;
Nowopublikowane wykłady będą pobierane do iTunes automatycznie ilekroć iTunes zostanie uruchomione.
 

W programie iTunes w katalogu Podcast odnajdziecie zaimportowane automatycznie miniWYKŁADY o arbitrażu oraz videoFELIETONY JMM. Powodzenia 🙂

tak wygląda ikona subskrypcji na stronach
miniWYKŁAD o arbitrażu oraz videoFELIETON JMM

_________________________________________________________________________________

 
 
 
 

[youtube=http://pl.youtube.com/watch?v=71Ye0cdZ_wQ]
 

Klauzula arbitrażowa

miniWYKŁAD Mec. Jerzego Marcina Majewskiego z cyklu wykładów o arbitrażu gospodarczym