DEFINICJA ARBITRAŻU

DEFINICJA ARBITRAŻU

Udostępniam dzisiaj Państwu pierwszy z cyklu wykładów o arbitrażu gospodarczym.
Ten VideoPodcast został nagrany w pewnym sensie z marszu i dlatego zawiera jeszcze wiele usterek technicznych.
Dzięki potędze iMac’a pewnego popołudnia zmęczony opracowywaniem jakiejś opinii prawnej, spojrzałem na iMac’a, włączyłem Photo Booth, i zacząłem mówić. Użytkownikom PC’tów z Windowsami, wyjaśniam, że przy iMac’u nie potrzebowałem instalowania żadnych programów, podłączania jakichkolwiek kabli, dostrajania opcji, itp. itd.
A potem poszło jak z płatka. Import do iWeb’a, jedno ‘kliknięcie’ w przycisk [publikuj na YouTube], i możecie Państwo ten – nazwijmy go próbny – wykład o arbitrżau obejrzeć:

Mimo usterek, publikuję ten wykład bowiem moim zamiarem jest opracowanie całego pełnego cyklu wykładów. Opinie Pańśtwa, nie tylko co do treści ale i formy, będą dla mnie cenną wskazówką, czy taki sposób edukacji prawniczej ma w ogóle sens ?
Co do tekstu c.d.n – jutro:-)

3 pomyślał o „DEFINICJA ARBITRAŻU

 1. Gratuluję pomysłu…. W tym zapędzonym świecie warto mieć możliwość przypomnieć sobie bądź dowiedzieć się czegoś czego się nie wie ale w czsie gdy się ma na to OCHOTĘ…..

 2. @PRAWNIK dziękuję 🙂 i gratuluję… refleksu ! Opublikować komentarz w minutę po opublikowaniu posta, to naprawdę rekord świata !!!

 3. Mi się podobało, wg mnie inicjatywa jak najbardziej “na plus”.
  Nie bałbym się robić dłuższych podcastów (bez problemów obejrzałbym 30minut i więcej – ew można rozbić np na 3 części (filmiki) po 10min).
  Podoba mi się forma – wykład, w którym znajduje się to co Pan uważa za warte uwagi, jest to opowiedziane w bardzo przystępny sposób.
  Co do rzeczy, które można by poprawić to ja nie widzę dużych wad, jedynie dźwięk jest trochę cichy. Można też pomyśleć nad zmniejszeniem jakości przed wysłaniem, żeby video ładowało się szybciej (podczas oglądania musiałem zatrzymać 2x i poczekać aż się wczyta kawałek, co przy innych filmikach na YT nie zdarza mi się w ogóle).
  Gratuluje i czekam na więcej. 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.